Podzim v MŠ

Podzim v MŠ

Podzim v mateřské škole byl bohatý na podzimní činnosti i akce pořádané společně s rodiči.

Akce“DRAKIÁDA“ se konala 19.října na kopečku v Žeravicích. Účast byla hojná, počasí nám přálo-bylo pěkně větrno a draci krásně létali. Všichni si pouštění draků užili a děti dostaly i malou odměnu .

drakiada v MŠ drakiada v MŠ drakiada v MŠ drakiada v MŠ drakiada v MŠ

Babí léto se vydařilo a počasí přálo podzimním radovánkám se spadaným listím a také jsme sklidili jablíčka z naší zahrady a upekli si štrůdl.

Listobraní v MŠ Listobraní v MŠ Listobraní v MŠ Listobraní v MŠ Listobraní v MŠ

Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ Mlsouni v MŠ

Děti také zkoušely vydlabat dýně, ze kterých jsme pak vyřezávali strašáky na naši další akci „STRAŠIDELNOU STEZKU“, která tentokrát proběhla 2.11. ve večerních hodinách a začala lampionovým průvodem od Obecního úřadu na zahradu MŠ, kde už na děti čekalo několik stanovišť se strašidelnými úkoly a strašidelné občerstvení, o které se postaraly maminky dětí i paní učitelky. Všichni jsme si užili legraci při plnění úkolů. Moc nás potěšilo, že nejen děti, ale i rodiče přišli v kostýmech. A paní učitelky rovněž nezůstaly pozadu.

Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ Halloween v MŠ

Měli jsme ve školce milou návštěvu a to dva zlaté labradory v rámci cannisterapie. Bylo to tak příjemné, že jsme se domluvili na opakovaných návštěvách, každý druhý měsíc.

Canisterapie v MŠ Canisterapie v MŠ Canisterapie v MŠ Canisterapie v MŠ Canisterapie v MŠ Canisterapie v MŠ Canisterapie v MŠ

Krásné podzimní měsíce jsme zakončili komorním posezením, povídáním, ochutnáváním a tvořením, při akci „BRAMBORIÁDA“, která se konala 15.listopadu. Sešli jsme se ve školce, vyráběli z brambor a přírodnin,  tiskali bramborami na „veselé pole“, ochutnávali pochutiny z brambor, které přinesli šikovné maminky, povídali si a prožili příjemné odpoledne.

Bramboriáda Bramboriáda Bramboriáda Bramboriáda Bramboriáda Bramboriáda Bramboriáda Bramboriáda


ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA JANA ÁMOSE KOMENSKÉHO
696 47 Žeravice 37 okres Hodonín, příspěvková organizace

FB

SAZKA

Projekt Poznáváme země EU

EU - Projekt Škola pro život

Rekonstrukce odborné učebny fyziky

Tato škola je zapojena do výzvy EU peníze školám

Tato škola je zapojena do výzvy EU peníze školám

Podpora škol formou projektů...

ŠKOLNÍ PROJEKT EVROPSKÉ UNIE

Logo Gramotnosti