Florbal nás baví

Florbal je hra, která má velkou oblibu u žáků naší školy.

Turnaje starších žáků v Dambořicích jsme se zúčastnili i přesto, že máme pouze 4 starší žáky. Doplnili jsme tým o šesťáky a sedmáky a i přes tři porážky jsme porazili tým z Kyjova.

Obdobně si vedli i mladší žáky, kde jsme museli k šesťákům a sedmákům připojit i páťáky.
I přesto, že jsme většinu zápasů prohrávali, podařilo se porazit opět tým Kyjova – tento skončil nakonec třetí.

Co sdělit závěrem? Za tělocvičnu máme pouze třídu a máme možnost trochu většího prostoru v místní sokolovně. Máme problém sestavit tým věkově blízkých hráčů. Ale kluci i děvčata chtějí hrát, i když je to jednou „se štítem  a poté i na štítě“.

1. prosince čeká podobný turnaj dívek 8. + 9. tříd. Spojíme síly od 5. do 9. třídy a do Dambořic vyrazíme!

9. ročník v Praze 9. ročník v Praze 9. ročník v Praze 9. ročník v Praze

Vlastimil Jansa