Aktuality 2019-2020

Obline zápis do školy

Zde je pro Vás přihláška na zápis online: Přihláška do 1. ročníku ZŠ | web: zapisyonline.cz

URČENÍ ŠKOLY PRO ZAJIŠTĚNÍ PÉČE O DĚTI 3-10 LET RODIČŮ Z VYBRANÝCH PROFESÍ NA KYJOVSKU

Upozorňujeme rodiče dětí a žáků níže uvedených profesí, že určenou školou pro jejich děti ve věku 3-10 let je v současné situaci pro Kyjovsko ZŠ a MŠ Dr. Joklíka Kyjov.

V této škole bude zajišťována péče o děti rodičů z následujících profesí:

• bezpečnostních sborů,
  • obecní policie,
  • poskytovatelů zdravotních služeb, sociálních služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví,
  • příslušníků ozbrojených sil,
  • a dále zaměstnanců určené školy nebo školského zařízení.

V případě umístění dětí do MŠ či ZŠ s výše popsaným provozem není nárok na čerpání dávky na ošetřovné.

V případě zájmu o umístění Vašeho dítěte do MŠ či ZŠ nás prosím kontaktujte na e-mailu reditelka@zs-zeravice.cz, nebo na telefonu 730 823 944, kde Vám sdělíme podrobné informace.

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY OD PONDĚLÍ 16.3.2020

Oznamujeme, že podle §3 Vyhlášky č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, v platném znění, a po projednání současné závažné situace se zřizovatelem, bude mateřská škola od pondělí 16.3.2020 do odvolání uzavřena.

Pro potřebu rodičů vystaví vedení školy potvrzení o ošetřovném. V případě potřeby potvrzení nás prosím kontaktujte na e-mailu reditelka@zs-zeravice.cz.

Oznámení o uzavření školy

Oznamujeme,

že na základě MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ vydaného Ministerstvem zdravotnictví dne 10.3.2020, bude s účinností od 11.3.2020 do odvolání pro žáky uzavřena základní škola.

Mimořádné opatření bylo vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace na našem území. Předmětem opatření je zákaz vzdělávání na všech typech škol pro potřebu ochrany před výskytem a šířením onemocnění COVID-19. O změnách budeme informovat na webových stránkách školy.

Mgr. Andrea Chludilová, ředitelka školy

Zápis do 1. třídy ZŠ a do MŠ pro školní rok 2020/2021

PDF Zápis do 1. třídy ZŠPDF Zápis MŠ

Školní ples

ŠŤASTNÉ A VESELĚ VÁNOČNÍ SVÁTKY

Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 se uskuteční v pondělí 2. září 2019 od 8:00 hodin v kinosále. Po zahájení bude následovat schůzka každé třídy v učebně.

Předpokládaný konec v 9:00 – 9:15 h.

Žáci prvního ročníku si přinesou aktovku a přezůvky, žáci ostatních ročníků přezůvky a psací potřeby.

Stravování i školní družina budou v provozu od úterý.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA JANA ÁMOSE KOMENSKÉHO
696 47 Žeravice 37 okres Hodonín, příspěvková organizace