Aktuality 2017-2018

Školní ples

PF 2018

Exkurze Brno

V pondělí 23. října se žáci a učitelé prvního stupně a šesté třídy zúčastnili celodenní náročné exkurze do Brna. Absolvovali jsme objednaný program v Planetáriu Brno, poté jsme se zúčastnili vzdělávacích programů a výstavy a vyzkoušeli jsme si vědecké exponáty a pokusy ve Vida science centru. V odpoledních hodinách jsme velmi rádi využili pozvání profesionálních hasičů v Líšni, našich bývalých žáků Martina Pohanky a Vítka Malenovského, kteří se nám pečlivě věnovali a seznámili nás se svojí prací, prostředím a technikou.

Ještě jednou jim velmi děkujeme, byl to pro nás nezapomenutelný zážitek.

Halloween

Velmi rádi bychom poděkovali manželům a děvčatům Knotkovým za pečlivou přípravu a skvělou organizaci projektového dne Halloween včetně nádherné výzdoby naší školy. Moc nás těší, že s námi rodiče spolupracují. Celý den jsme si s žáky společně užili.

DOMESTOS PRO ŠKOLY

Dobrý den, milí rodiče.

Tak jako vloni, i v letošním školním roce jsme se zapojili do soutěže DOMESTOS PRO ŠKOLY.
Soutěž probíhá do 31. 12. 2017. Školu můžete podpořit účtenkami z nákupu produktů značky Domestos (prosím o předávání p. uč. Pohankové) a hlasováním. Další postup uveden níže.

1. S dětmi budeme plnit soutěžní aktivity. Za splnění všech aktivit získáme na konci soutěže 500 bodů.
2. Rodiče, příbuzní nebo přátelé školy se registrují na www.domestosproskoly.cz, vyberou si školu, kterou chtějí podporovat a na e-mail jim budou chodit informace o úspěšném splnění soutěžních aktivit. Přes e-mail mohou pro školu hlasovat. Za splněnou aktivitu dostane škola od jednoho uživatele jeden bod.
3. Škola sbírá body za nasbírané účtenky a účtenky mohou uživatelé také nahrávat na webu. Jeden výrobek = 5 bodů.

Děkujeme za spolupráci

Čestné uznání

Slavnostní zahájení školního roku

Slavnostní zahájení nového školního roku proběhne v pondělí od 7:45 hodin v kinosále.
Žáci si s sebou přinesou přezůvky, sešit a psací potřeby. Žáci první třídy si přinesou i aktovku.

Těšíme se na vás!